Üle 35 eurose ostu puhul on transport pakiautomaati tasuta ja üle 45 eurose ostu puhul on transport kulleriga tasuta!

Piper kassitoit kanaga 100 g

1.29 

Tootekood P100KA-1 Kategooriad ,

Jaga toodet:

Kirjeldus

PIPER täisväärtuslik kassitoit kanaga

PIPER on kodulooma täistoit, mis katab 100% täiskasvanud kassi päevase toitainete, mineraalide ning vitamiinide vajaduse, arvestades et kass liigutab end mõõdukalt, elab mugavas keskkonnas ning ei ole tiine ega imetamise perioodil. Toidus valitseb toitaine tasakaal vastavalt viimastele toitesoovitustele. PIPERI toit tagab nii luude ja hammaste mineraliseerumise kui ka kõikide ainevahetusprotsesside korrektse käigu. EPA ning DHA happed on toidus eriti olulised, kuna nad osalevad närvkudede kaitses ning paljunemisprotsessides. Nende täielik sisaldus loomatoidus on 1%. N-6 rasvhapete sisaldus toodetes mõjutab suuresti ainevahetusprotsesside toimumist ning koos n-3 rasvahapetega mängivad olulist rolli põletike ära hoidmisel.

Koostisosad: ​liha ja derivaadid 65% (kanarind 10%), puljong, mineraalid.

Analüütilised koostisosad: ​valk – 11%, toorrasv ja õlid – 5%, toortuhk – 1.5%, toorkiud – 0.5%, niiskus – 80%, kaltsium – 0.3%, fosfor – 0.25%.

Lisatud söödalisandid 1kg kohta: ​Vitamiin D3 – 240 IU, Vitamiin E – 95 mg, Vitamiin C (askorbiinhape)– 550 mg, Tsink (sojauba hüdraatidest tsinkkelaat, tsinkoksiid) – 13 mg, Mangaan (mangaan sulfaatmonohüdraat) – 0.5 mg, Vask (vask sulfaat pentahüdraat) – 2 mg, Jood (kaltsiumjood, veevaba) – 0.4 mg, Tauriin – 800 mg

Lisainfo

Tootja

preloader