Laopood

Asukoht: Killustiku põik 3, Tartu vald
Avatud: E-N kell 10-18

Zaba-Lemmikloomapood-laopood

Kõiki tooteid on seni saanud tellida meie e-poest www.zaba.ee või ka suurematest jaekauplustest. 31. jaanuaril 2022 avasime Tartu linnas ka Zaba Lemmikloomapoe laopoe.

Miks tasub laopoodi külastada?

Kohapeal on leitavad kõik tooted ja brändid (Piper, Rafi, Petner, Dolina Noteci ja Hilton), mida on meie kliendid harjunud tellima ka e-poest. Laopoes on olemas erinevas suuruses pakendites kuiv- ja märgtoidud, samuti snäkid ning lemmikloomatarvikud. Siit on väga mugav kaasa haarata terve kuu toiduvaru või suuremaid pakke, sest auto saab parkida kohe ukse kõrvale. Lisaks on võimalik tooteid oma käega katsuda ja näha, mis on samuti eeliseks võrreldes e-poega.

Kõige suuremaks eeliseks on kindlasti hind, sest tooteid just laopoest ostes, saame pakkuda suurepäraseid laohindu. Et ostlemine oleks Sulle mugav, on meil võimalik tasuda nii sularahas kui ka pangakaardiga.

Kus me asume?

Meie laopoe aadress on Killustiku põik 3, Tartu vald, kuid tegelikult oleme mõnekümne meetri kaugusel Tartu linna piirist Raadil. Kohe meie kõrval on Foxway, kellega jagame ka parklat. Seega kui tuled meile külla, siis sõida väravast otse sisse ning pargi julgelt meie ukse ette.

Kui Sa veel meie laopoodi külastanud pole, ootame Sind suurima heameelega! Kui vajad abi kohale tulemiseks, siis Google Maps aitab. Oleme avatud E-N kell 10-18.

Ootame Sind külla!