• loom

Dolina Noteci PREMIUM Pure täistoit veiseliha ja pruuni riisiga täiskasvanud koertele 6 x 800

21.75 

Kategooriad: ,

Miks valida Dolina Noteci PREMIUM Pure?

Oleme Dolina Noteci Premium sarja laiendanud PURE toitudega, et pakkuda nõudlikuma maitsemeelega koertele ühest loomse proteiini allikat, et tagada terved ja tugevad luud. Kui koeral esineb allergia tunnuseid, tuleb valida toit mis garanteeritult ei sisalda allergiat tekitavat proteiini.

Toidud, mis põhinevad ühel ainsal proteiinil on soovitatavad dieediks, kus oleks vaja kõrvaldada allergiat tekitavaid aineid ning sobivad siis kui on vaja selgeks teha kas sümptomid, mis ilmnevad pärast teatud proteiini söömist on ikka allergia sümptomid. Dolina Noteci Premium PURE toitude rasvasisaldus ei ületa 10% ja tänu sellele sobib toit kõikidele loomadele, pakkudes samal ajal vajalikke toitaineid, et tagada koera õige areng.

Koostisosad: veis 60% (kopsud, maks, maod, udarad, veiseliha, neerud), veise puljong, pruun riis 4%, kaltsiumkarbonaat, naatrium-tripolüfosfaat, kaaliumkloriid.

Analüütilised koostisosad: valk – 9%, toorrasv ja õlid – 6%, toortuhk – 2%, toorkiud – 0.5%, niiskus – 80%, kaltsium – 0.3%, fosfor – 0.25%.

Lisandid 1kg kohta: Vitamiin D3 – 450 IU, Vitamiin E (DL-alfa-tokoferool atsetaat) – 40 mg, Tsink (tsinkoksiid) – 30 mg, Magneesium – 2 mg, Vask – 0.4 mg, Jood-0,3 mg.