Üle 45 eurose ostu puhul on transport pakiautomaati tasuta! Üle 100 eurose ostu puhul on transport kulleriga tasuta!

Registreeru kliendiks ja saad alati -15% täishinnaga toodetelt!

Dolina Noteci PREMIUM Pure täistoit lambalihaga täiskasvanud koertele 400 g

3.15 

Tootekood DNP400KO-1 Kategooriad ,

Jaga toodet:

Kirjeldus

Miks valida Dolina Noteci PREMIUM Pure?

Oleme Dolina Noteci Premium sarja laiendanud PURE toitudega, et pakkuda nõudlikuma maitsemeelega koertele ühest loomse proteiini allikat, et tagada terved ja tugevad luud. Kui koeral esineb allergia tunnuseid tuleb valida toit mis garanteeritult ei sisalda allergiat tekitavat proteiini.

Toidud, mis põhinevad ühel ainsal proteiinil on soovitatavad dieediks, kus oleks vaja kõrvaldada allergiat tekitavaid aineid ning sobivad siis kui on vaja selgeks teha kas sümpotmid, mis ilmnevad pärast teatud proteiini söömist on ikka allergia sümptomid. Dolina Noteci PURE toitude rasvasisaldus ei ületa 10% ja tänu sellele sobib toit kõikidele loomadele, pakkudes samal ajal vajalikke toitaineid, et tagada koera õige areng. Kusjuures Dolina Noteci PURE toit on konstantselt sama. Tootmises kasutatud koostisosad on rasvas lahustuvate vitamiinide rikkad, mis tagab nende piisava koguse toidus ja vähendab vajadust toidule lisaks sünteetilisi vitamiine pakkuda.

Purk 400 g

Koostisosad: lammas 65% (kopsud, maks, kõhud, söögitorud), lamba puljong, kaltsiumkarbonaat, naatrium tripolüfosfaat, kaaliumkloriid.

Analüütilised koostisosad: valk – 10%, toorrasv ja õlid – 6%, toortuhk – 2%, toorkiud – 0.6%, niiskus – 79%, kaltsium – 0.3%, fosfor – 0.25%.

Lisatud söödalisandid 1kg kohta: Vitamiin D3 (kaltsiferool) – 450 IU, Vitamiin E (DL-alfa-tokoferool atsetaat) – 40 mg, E6/Tsink (tsinkoksiid) – 30 mg, E4/Vask (vask sulfaat pentahüdraat) – 3 mg, E5/Mangaan (mangaanoksiid) – 2 mg, E2/sulam (kaltsiumjodaat) – 0.3 mg.

 

 

 

 

Lisainfo

Toidu tüüp

Tootja

Püsikliendile alati -15%

Registreeri end kliendiks ja saa alati oma valitud toodetelt kliendisoodustust!

preloader