Üle 45 eurose ostu puhul on transport pakiautomaati tasuta! Üle 100 eurose ostu puhul on transport kulleriga tasuta!

Registreeru kliendiks ja saad alati -15% täishinnaga toodetest!

Miks valida PIPER koera- ja kassitoidud?

 

PIPER koera- ja kassitoidud on väga kvaliteetsed ning sisaldavad kõrge kvaliteediga proteiine, väga head liha ja muid loomseid tooteid. PIPER on just seda tüüpi toit. Proteiine sisaldavad koostisosad on valitud, et tagada kõrgeim võimalik aminohapete sisaldus. Vajalikud on ka süsivesikud, kuna need aitavad proteiine seedida ja aminohappetel imenduda. Seetõtu on PIPER toit kergesti seeditav ja ei kurna koera seedetrakti. Täiuslik toit täiskasvanud koertele, sest:

  • katab 100% mineraalide ja vitamiinide vajadusest,
  • tagab luude ja hammaste õige mineralisatsiooni,
  • aitab luua normaalsed ainevahetuse protsesse,
  • tänu n-3 ja n-6 rasvhapetele hoiab koera naha heas seisukorras.
 

See toit on täisväärtuslike eksogeensete aminohappeliste valkude allikas. Kana südamed on leutsiini, fenüülalaniini, vase, raua ja n-6 grupi mitteküllastumata rasvhapete allikaks. Toidu sisaldust on täiendatud lisaks rasvhapetele ka linaseemneõliga. Tänu sellisele koostisele reguleerib toit põletikuvastaseid protsesse kehas. Pruun riis tagab vajaliku koguse süsivesikuid, mida on vaja valkude ja rasvhapete reguleerimiseks ainevahetuses. Lisaks on see ka väärtuslik B-grupi vitamiinide ning mikroelementide allikas. Pruun riis parandab ka seedimisprotsessi tänu temas sisalduvatele kiudainetele.

 

Miks valida PIPER Platinum Pure?

Kui teil on raskusi leida sobivat toitu oma koerale, kes on teatud proteiinide suhtes allergiline, siis soovitame proovida PIPER Platinium Pure sarja. Ainult ühe proteiiniallika kasutamisele on toidul omadused, mis muudavad ta sobivaks olukorras, kus koeral ilmnevad allergia või toidutalumatuse sümptomid. PIPER Platinium Pure tagab täiskasvanud koera päevase toitainete, mineraalide ja vitamiinide normi 100%. Toit on saadaval viies versioonis.

Püsikliendile
alati -15%

Registreeri end kliendiks ja saa alati oma valitud toodetelt kliendisoodustust!

preloader