Allahindlus!
  • toode/piper-kassitoit-tuunikalaga-10-x-100-g-steriliseeritud-kassidele-2

Piper kassitoit tuunikalaga 10 x 100 g – steriliseeritud kassidele

9.26 10.90 

PIPER täisväärtuslik kassitoit tuunikalaga – steriliseeritud kassidele

Kassitoitude sari PIPER STERILISED on valmistatud hoolikalt valitud toortainetest – tänu sellele sisaldab see toitained, mis rahuldavad steriliseeritud kasside erilise toitainevajaduse. Sarja PIPER STERILISED tooted stimuleerivad ja reguleerivad kõiki ainevahetusprotsesse ning aitavad loomal stabiilses kaalus püsida, vältides nii toitainevaegust kui liigset toitainete manustamist. Need toidud on kvaliteetsete, kergesti seeditavate ning rikkalikult kõiki eksogeenseid aminohappeid sisaldavate valkude allikas. Lisatud L-karnitiin aitab organismil rasvhappeid ümber töödelda ning kiirendab seega ainevahetust, mis vähendab ülekaalulisuse ja rasvumise ohtu. Lemmikloomatoit sisaldab ka kilpnäärmehormooni komponenti joodi, mis toetab täiendavalt ainevahetusprotsesse. Tänu sobivale valmistamismeetodile ja täpselt valitud toorainetele sisaldab kassitoit kergesti seeditavaid toitaineid ning vastab täiuslikult igast tõust steriliseeritud täiskasvanud kasside toitainevajadustele.

Koostisosad: ​liha ja derivaadid 45%, puljong, kala ja derivaadid (tuunikala 10%), taime derivaadid
(hernetärklis, puuviljasuhkur), mineraalid, psülliumi seemned.

Analüütilised koostisosad: ​valk – 10%, toorrasv ja õlid – 3.5%, toortuhk – 1.5%, toorkiud – 2%, niiskus – 82%, kaltsium – 0.2%, fosfor – 0.18%.

Lisatud söödalisandid 1kg kohta: ​Vitamiin D3 – 240 IU, Vitamiin E – 95 mg, Vitamiin C (askorbiinhape) – 1050 mg, Tsink (sojauba hüdraatidest tsinkkelaat, tsinkoksiid) – 13 mg, Mangaan (mangaan sulfaatmonohüdraat) – 0.5 mg, Vask (vask sulfaat pentahüdraat) – 2 mg, Jood (kaltsiumjood, veevaba) – 0.4 mg, Tauriin – 800 mg, L-karnitiin – 800 mg, DL-metioniin – 4000 mg. Uriini hapendaja: ​ammoonium kloriid – 0.2 g/kg.