• toode/piper-kassitoit-tuunikalaga-10-x-100-g-steriliseeritud-kassidele-2

Piper kassitoit tuunikalaga 10 x 100 g – steriliseeritud kassidele

10.90 

Kategooriad: ,

PIPER täisväärtuslik kassitoit tuunikalaga – steriliseeritud kassidele

STERILISEERITUD PIPERI ​toitude seeria sisaldab täpselt valitud tooraineid – toitaine sisaldus katab ning vastab üksasjalikult steriliseeritud kasside toitainenõuetele. STERILISEERITUD PIPERI ​tooted stimuleerivad ja kontrollivad kõiki ainevahetusprotsesse ning seega säilitavad ühtse kaalu ilma toiduainete puuduste ega üleküllusega. Tooted sisaldavad kõrgekvaliteetseid, kergesti seeditavaid valke, mis on rikkalikud oma välistekkeliste aminohapete poolest. L-Karantiini lisamine toidule parandab rasvade ainevahetust ning ainevahetusmäära kiirenemist, mis vähendab ülekaalu ning rasvumise riski. Enamgi veel, Joodi – üht kilpnäärme hormooni koostisosa – leidub kodulooma toitudes ning ta toetab lisaks ka ainevahetusprotsesse. Tänu õigele tootmismeetodile ning täpsele toorainete valikule on loomatoit rikkalik kõrge toitainete seeditavuse poolest ning on täiuslikult kohandatud kõikidest tõugudest steriliseeritud täiskasvanud kasside toitaine vajaduste järgi.

 

Koostisosad: ​liha ja derivaadid 45%, puljong, kala ja derivaadid (tuunikala 10%), taime derivaadid
(hernetärklis, puuviljasuhkur), mineraalid, psülliumi seemned.

Analüütilised koostisosad: ​valk – 10%, toorrasv ja õlid – 3.5%, toortuhk – 1.5%, toorkiud – 2%, niiskus – 82%, kaltsium – 0.2%, fosfor – 0.18%.

Lisatud söödalisandid 1kg kohta: ​Vitamiin D3 – 240 IU, Vitamiin E – 95 mg, Vitamiin C (askorbiinhape) – 1050 mg, Tsink (sojauba hüdraatidest tsinkkelaat, tsinkoksiid) – 13 mg, Mangaan (mangaan sulfaatmonohüdraat) – 0.5 mg, Vask (vask sulfaat pentahüdraat) – 2 mg, Jood (kaltsiumjood, veevaba) – 0.4 mg, Tauriin – 800 mg, L-karnitiin – 800 mg, DL-metioniin – 4000 mg. Uriini hapendaja: ​ammoonium kloriid – 0.2 g/kg.