• dolina-noteci-premium-taistoit-tursa-ja-brokkoliga-taiskasvanud-koertele-800-g

Dolina Noteci Premium täistoit tursa ja brokkoliga täiskasvanud koertele 800 g

3.50 

Kategooriad: ,

Miks valida Dolina Noteci Premium?

Garanteerime:

  • luude ja hammaste sobiva mineralisatsiooni
  • õiged ainevahetusprotsessid ja kerge seedimise
  • organismi korraliku kasvu

Garanteeritud on luude ja hammaste sobiv mineralisatsioon kui ka õiged ainevahetusprotsessid.
Mineraalideainete proportsioonid on täpselt paigas (kaltsiumi-fosfori suhe on 1:28), mis tagab organismi korraliku kasvu.

Õigesti valitud tooraine tõttu ulatub proteiinide seeduvus isegi kuni 90-95%ni.
Kogu rasva sisaldus toidus ei ületa 10% mis tõttu on toidud soovitatavad kõikidele loomadele.

Basiilikust, pruunist riisist, porganditest ja linaseemne õlist saadud bioaktiivsed ühendid tagavad õige ainevahetuse. Kombineeritult parandavad need ained ülejäänud totiainete imendumist ja parandavad ka toidu maitset. Basiilikus sisalduvad eeterlikud õlid parandavad toidu maitset ning on ka aseptilise toimega suuõõnes.

Pruun riis on rikas kiudainete poolest, eriti just vees lahustuvuse osas, mis koos porgandiga parandab väljaheidete vee imendumist.Linaseemne õli, mis on rikas n-3 ja n-6 rasvhapete, vitamin E ja mitmete põletikuvastatse bioloogiliste ühendite poolest, pakub bioaktiivseid fütosteroole, mis kontrollivad rasvaainevahetust ja parendavad seedeelundkonna tööd.

Tootmismeetodid ja toorainete hoolikas valimine teevad meie toidud kergesti seeditavaks – toitainete seeduvus on kõrge ja kaetud on kõik toitainevajadused.

Purk 800 g

 

Koostisosad: siga 26% (maks, südamed, sealiha), puljong, veis 22% (kopsud, udarad, maod), tursk 14%, brokkoli 4%, munad 3%, kaltsiumkarbonaat, naatrium tripolüfosfaat, linaseemneõli 0.2%, psylliumi seeme 0.2%, kaaliumkloriid, basiilik 0.01%.

Analüütilised koostisosad: valk – 11%, toorrasv ja õlid – 5%, toortuhk – 2.5%, toorkiud – 1%, niiskus – 79%, kaltsium – 0.3%, fosfor – 0.25%.

Lisatud söödalisandid 1kg kohta: Vitamiin D3 (kaltsiferool) – 450 IU, Vitamiin E (DL-alfa-tokoferool atsetaat) – 40 mg, E6/Tsink (tsinkoksiid) – 30 mg, E4/Vask (vask sulfaat pentahüdraat) – 3 mg, E5/Mangaan (mangaanoksiid) – 2 mg, E2/sulam (kaltsiumjodaat) – 0.3 mg.